O firmie

Firma Balton, mogąca poszczycić się 37-letnią tradycją, jest producentem jednorazowego sprzętu medycznego dla potrzeb anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii, kardiologii i radiologii oraz urologii. Specjalizacją firmy jest produkcja stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych, jak również stentów samorozprężalnych. Korzystamy z najnowszych technologii i surowców stosowanych na świecie przy produkcji tego typu wyrobów. Współpracujemy z wieloma ośrodkami uniwersyteckimi i medycznymi w Polsce i na świecie m.in. w USA, Francji, Anglii, Japonii, Brazylii i Rosji. Swoje unikalne na skalę światową wyroby firma eksportuje do ponad 90 krajów. 

Jednym z najważniejszym działów jest kardiologia i radiologia inwazyjna, a w niej cała gama produktów: stenty do bifurkacji, stenty BMS, stenty DESkatetery do badań diagnostycznychkatetery do angioplastyki wieńcowej i peryferyjnej, katetery do walwuloplastykistenty nerkowestenty szyjnestenty peryferyjneprowadniki do PTCA, introduktorybalony do kontrapulsacji (IABC).

W pozostałych działach prym wiodą w anestezjologii - zestawy epiduralne w różnych zestawach i rozmiarach, zestawy do kaniulacji i inne akcesoria, w chirurgii - katetery do embolektomii, w urologii - zestawy do nefrotomii i cystostomii , katetery do dializy, zestawy do szynowania moczowodów i inne, w gastroenterologii - balony TROYCA.

Jesteśmy otwarci na współpracę z lekarzami z całego świata wdrażając ich pomysły ku zadowoleniu pacjentów i lekarzy.

Ciągle wprowadzamy nowe produkty oparte na własnych patentach. Posiadamy wiele wyróżnień, nagród i certyfikatów.

Certyfikat EN ISO 9001:2008

Certyfikat EN ISO 9001:2008

Certyfikat EN ISO 13485:2012

Certyfikat EN ISO 13485:2012

Certyfikat EN ISO 13485:2012

Lider Polskiego Eksportu

Euro-Partner

Teraz POLSKA

Zadzwoń: (+48) 22 597-44-00 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Copyright © Balton Sp. z o. o. 2018

Projekt i wykonanie: